محل تبلیغات شما

دیشب متوجه شدم  یکی از آشنایان، که مدرک دیپلم پولی داشت و برای ورود به دانشگاه ازاد هم، برادرش بجای او در جلسه کنکور حاضر شده بود، دو ترمی است که در دانشگاه پیام نور یکی از شهرستانهای فارس (بخاطر مشغول به کار بودن همسرش در آن دانشگاه که از قضا فرزند شهید هم هستند) تدریس می کند. بسیار ناراحت شدم و این موضوع را ش در میان گذاشتم. گفت خب برادر من فوق لیسانس است و فوق لیسانس می تواند تدریس کند. گفتم ولی من یادم نرفته برادر تو چطور به فوق لیسانس رسید و با عصبانیت به او گفتم هر بلایی بر سرمان می آید حقمان است. شما به اندازه خودتان از دروغ و پارتی بازی حمایت می کنید، گنده تر از شما هم به اندازه خودشان حمایت می کنند. آن وقت انتظار دارید که همه چیز درست شود و حق شما در جاهای دیگر خورده نشود.

این وضعیت یک خانواده متوسط (از لحاظ اقتصادی و فرهنگی) این جامعه است. وای به حال طبقه متوسط به پایین این جامعه که با شرایط این سالها روز به روز هم به تعدادشان افزوده تر می شود. خدایا وقتی من پس جامعه کوچک اطراف خودم بر نمی آیم چه انتظاری از جامعه ی بزرگتر می توانم تعریف کنم. خدایا چگونه با این آدم ها سر و کله بزنم تا شاید اندکی مغزشان تکان بخورد و مسائل جامعه را از زاویه ای دیگر بتوانند ببینند.

بچه های کلاس زبان

تجارتی که شما را از عذاب الیم می رهاند

دل خون فعالین فرهنگی

جامعه ,لیسانس ,هم ,دانشگاه ,فوق ,خدایا ,فوق لیسانس ,این جامعه ,به اندازه ,هم به ,حمایت می

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

انجام کارهای spss -مقاله-پایان نامه